שפחה עונה 3 סיכום העונה צפייה ישירה

שפחה עונה 3 סיכום העונה צפייה ישירה

סיפורה של שפחה פרק 13 עונה 3 צפייה ישירה כתוביות לעברית. סוף סוף התחיל האקשן . האם מדינת גלעד תתפרק בגלל מטוס שהביא לקנדה ילדים ושפחות ? לא בטוח . מה שכן זו הכנה מעולה לקראת עונה 4 שפחה . כל מה שצריך לדעת על שפחה עונה 3 סיכום העונה צפייה ישירה

שפחה עונה 3 סיכום העונה צפייה ישירה

שפחה עונה 3 סיכום העונה צפייה ישירה

מה נעשה עכשיו ? סיפורה של שפחה עונה 3 פרק 13 היא הייתה צריכה למות 

העונה השלישית של סיפורה של שפחה הסתיימה בפרק ענק. צפוי אבל טוב. מטוס ובו ילדים חטופים , שפחות ומשרתות נחת בקנדה אבל בלי הגיבורה הראשית – ג’ון . היא נשארה להמשיך את המלחמה הפרטית שלה במדינת גלעד . בסופו של דבר המפקד פרד ווטרפורד צדק – 5 שנים בלעד שנו לגמרי את גון. לוק בקנדה הוא הדמות הטרגית של העונה . ממש אם סיסרא.

אז מה נעשה עכשיו ? נחכה לעונה הראשונה של המכשף בנטפליקס .

עונה 3 שפחה פרקים מלאים צפייה ישירה

זו הייתה עונה מתישה וארוכה . היא נדדה בין עיר השפחות המפקדים והמשרתות לבין עיר הבירה וושינגטון . היא הראתה לנו שמדינת גלעד היא לא איזו גחמה אלא מעצמה אזורית שאף אחד לא מתעסק איתה. המדינה הזו הוקמה , ככל הנראה על ידי מספר פיצוצים גרעיניים שבקעו את ארצות הברית של אמריקה למדינת חושך בעתיד דיסאוטופי ופתחו את ספרה של מרגרט .

האפשרות לשינוי נפתחה בסוף עונה 2 סיפורה של שפחה צפייה ישירה . יוצרי הסדרה הציגו בפנינו את המפקד לורנס. הוא היה עוף מוזר , שר האוצר של גלעד ומפקד מכובד שלא ממש היה לו חשק להתעסק עם שפחות. הוא התרכז בכלכלה המקומית , וגר בבית עם ריהוט שונה מכל מה שהכרנו . הוא היה זה שחילץ את אמלי ואת התינוקת של ג’ון ושלח אותן לקנדה .

שפחה עונה 3 לאלה כבר אין סיבה לצחוק חייך אכלתה אותה צילום מסך יוטיוב

שפחה עונה 3 לאלה כבר אין סיבה לצחוק חייך אכלתה אותה צילום מסך יוטיוב

לקראת עונה רביעית סיפורה של שפחה 

המצב נכון לעכשיו – ג’ון במצב לא מובן לאחר שהיא מוחזרת לעיר באלונקה מאולתרת על ידי שפחות שלא שנשארו מאחור . לוק המאוכזב ימשיך לגדל את הילדה של ניק – העין , לבדו. לסרינה ג’וי אשתו של ווטרפורד התברר שהחסינות שלה לא שווה הרבה והיא תועמד לדין יחד עם בעלה בקנדה . נראה אותם .

עכשיו נמתין לשובם של הכוכבים למסך . לא נוותר ונזכיר את המשחק המעולה של אליזבת מוס  בתפקיד ג’ון אוסבורן שלפרד  ושלג’וזף השפחה. את ג’וזף פיינס בתפקיד הנבל האולטימטיבי  פרד ווטרפורד מפקד בכיר ובעלה של  סרינה ג’וי ווטרפורד אותה מגלמת בענק איבון סטרהובסקי האוסטרלית.