תחפושת משחקי התמנון כמה עולה? איפה אפשר לקנות

תחפושת משחקי התמנון כמה עולה? איפה אפשר לקנות

הסדרה אומנם שנויה במחלוקת אבל נטפליקס הייתה צריכה אותה כמו אוויר לנשימה. בעקבות הסדרה המצליחה נוצר באזז שכולל גם תלבושות ומזכרות מהסדרה הבלתי נשכחת. תחפושת משחקי התמנון כמה עולה? איפה אפשר לקנות.

תחפושת משחקי התמנון כמה עולה איפה אפשר לקנות

תחפושת משחקי התמנון כמה עולה איפה אפשר לקנות

תופעה עולמית שמתחילה בסדרה של נטפליקס 

נראה שמשחקי התמנון הגיע משום מקום לשלוט בנטפליקס, וברוב השיח ברשתות החברתיות , בחודש האחרון – ועכשיו הוא שימש השראה לשורה של תחפושות בדיוק בזמן לאירועי החורף ולקראת חג המולד 2021.

הדרמה הדיסטופית כבר קבעה שיא חדש עבור פלטפורמת הסטרימינג, וגרפה 111 מיליון צופים עצומים בארבעת השבועות שחלפו מאז הופעת הבכורה שלה והפכה להשקת הסדרה הגדולה ביותר שלה אי פעם – שברה את השיא הקודם שנקבע על ידי ברידג'רטון של שונדה ריימס.

עוד באתר – משחקי הדיונון לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה כל הפרקים 

ועכשיו גם באליאקספרס ובאתרי הקניות המובילים בעולם

ויש תוצר לוואי ברור של מופע שמגיע לרמה זו של שבחים בינלאומיים בתקופה זו של השנה: תלבושות ומסיכות של גיבורי הסדרה. אז ריכזנו כמה מהתחפושות הטובות ביותר בהשראת Squid Game.

תלבושת החייל של משחקי התמנון

החייל הוא הבחירה העיקרית האחרת של התחפושת. זה מגיע עם הסרבל האייקוני, בתוספת הכפפות, החגורה והמסכה. כמו כן, אתה יכול לבחור איזו צורה בהיררכיה אתה רוצה להיות: משולש, עיגול או ריבוע.

למקרה שגם זה נמכר, תוכלו למצוא כאן גם את תחפושת החייל המלאה של Squid Game (19.87 פאונד), רק זכרו שתצטרכו גם לקנות מסכה בנפרד. עם זאת, אתה יכול גם לקנות את התחפושת המלאה כולל מסיכה מכאן (£22.99).
תלבושות המתחרים החליפה הכחולה של המתמודדים במשחקי התמנון

כמה עולה מסכה בסגנון משק הדיונון 

באתר aliexpress בעברית מצאנו מסכת COS קוספליי  במחיר של כ-16 שקלים משלוח חינם לישראל. ולצדם פריטים ומזכרות מהסרט.

3D דיונון משחק דמויות מסכת Keychain קסמי אביזרי עגול שש קוספליי מחזיקי מפתחות עבור גבירותיי נשים גברים ילדים מפתח שרשרת צעצועים מתנה במחיר של 1.5 שח אולם המשלוח אינו חינם ולכם אולי רצון להזמין מספר פריטים.

 

תחפושת משחקי התמנון כמה עולה? איפה אפשר לקנות – מבצעים ברשת החל משקל וחצי למזכרות מהסדרה של נטפליקס, משלוח חינם לישראל. הנחות וקישורים סודיים