תיאטרון אורנה פורת כרטיסים מדריך חנוכה 2021

תיאטרון אורנה פורת חנוכה כרטיסים מדריך להופעות 

 אנו ממליצים על הצגות ילידם איכותיות במיוחד מבית היוצר של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער . אספנו עבורכם את מיטב ההצגות עם מחירי הכרטיסים המשתלמים ביותר ברשת ! להתראות בהצגה ! תיאטרון אורנה פורת חנוכה 2021.

תיאטרון אורנה פורת חנוכה מסיבה בגינה קרדיט יוסי צבקר מקור סקופר

תיאטרון אורנה פורת חנוכה מסיבה בגינה קרדיט יוסי צבקר מקור סקופר

 

פסטיבל חנוכה של תיאטרון אורנה פורת פסטיבל חנוכה להצגות ילדים פיטר פן ! היפה והחיה ! איתמר וכובע הקסמים ! ועוד 14 הצגות איכותיות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ! חנוכה, 30 בנובמבר עד 4 בדצמבר 2021
חגיגת תיאטרון גדולה לילדים ולכל המשפחה "פיטר פן" בבכורה בשת"פ עם תיאטרון הקאמרי, "היפה והחיה" בשת"פ עם להקת המחול פרסקו, "איתמר וכובע הקסמים" ועוד!

17 הצגות ב 5 ימים !!! הצגות מגיל שנה עד 14 יועלו בחופשת חנוכה
במוז"א ומוזיאון תל אביב לאמנות

התיאטרון מקיים זו השנה ה-12את פסטיבל הצגות הילדים האיכותי והמסורתי שלו. הפסטיבל יתקיים בתל אביב, ב30 בנובמבר עד ה4 בדצמבר במוז"א, מוזיאון תל אביב ובקאמרי.

הפסטיבל מהווה מוקד משיכה לכל מי שרוצה להעניק לילדיו ונכדיו חוויה תרבותית מהנה ואיכותית. הצגות הפסטיבל נוצרות על ידי טובי הכותבים, הבמאים והיוצרים בארץ. בין הצגות התיאטרון תעלה בבכורה ההצגה "פיטר פן" ( קופרודוקציה של התיאטרון עם הקאמרי) בקאמרי את המחזה כתבו שירילי דשא ורועי שגב ויביים גלעד קמחי לגילאי 6-12 "איתמר וכובע הקסמים" בבכורה- הצגה מוסיקלית על פי ספרו של דוד גרוסמן, לגילאי 7-4, והלהיט החדש של התיאטרון, "היפה והחיה" – מופע תיאטרון מחול מרהיב בשיתוף להקת המחול "פרסקו", לגילאי 10-5.
הצגות נוספות בפסטיבל: המשאלה הגדולה, הלל, מולאן, בנעליו, זהבה ושלושת הדובים, מחסן השטוזים של דתיה, אלאדין ועוד.

כרטיסים לכל ההצגות בקופת בראבו 

הצגות ילדים חנוכה חנוכה בתיאטרון אורנה פורת כרטיסים מדריך הופעות ומבצעים על כרטיסים הצגות ילדים מומלצות ! חיסכון נוסף אפשר להשיג על ידי רכישת חטיפים ושתייה מבעוד מועד לפני ההצגה ובכך לחסוך . בנוסף מומלץ להוסיף לתיק האוכל פרי וירק על מנת לצייד את הילדים באוכל מזין וטעים לא פחות ! 

כמו בכל שנה במוקד החג מותק של משפחה, מותק של פסטיבל כרטיסים מוזלים באמצעות קוד קופון של כאל. בנוסף תוכלו ליהנות בחופשת חנוכה מהצגות ילדים הבימה. מופעי חנוכה לילדים הם חלק מרכזי מרשימת אירועי חנוכה 2021. עוד הצגה מומלצת היא המכבים הקרב האחרון חנוכה 2021.