תיאטרון אורנה פורת כרטיסים מדריך

תיאטרון אורנה פורת כרטיסים מדריך להופעות 

 אנו ממליצים על הצגות ילידם איכותיות במיוחד מבית היוצר של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער . אספנו עבורכם את מיטב ההצגות עם מחירי הכרטיסים המשתלמים ביותר ברשת ! להתראות בהצגה ! 

מחסן השטוזים של דתיה הצגת ילדים משיריה וסיפוריה של דתיה בן דור
לילדים 3-6
הצגת ילדים, חגיגה של שירים, סיפורים והמון שטוזים בחגיגת תיאטרון.

שועלון מחפש חברים
לילדים 3-6
הצגת ילדים מוזיקלית על חברוּ ת וחברים ע”פי הספר שועלון רוכש חברים מאת אדם רלף. משתתפים: תומר אופנר, שמעון חאבא, ליאור כהן, לורין מוסרי/מיטל סלקמון.

האגדה על מולאן
לילדים 6-12
הצגת ילדים על פי האגדה הסינית. הצגה רבת משתתפים, בשילוב ריקודים ותנועה, עם תלבושות ססגוניות, המספרת על הקרבה, כבוד, ועל כוחו של אדם לשנות, לא משנה אם הוא גבר או אישה.

זהבה ושלושת הדובים
לילדים 3-6
האגדה הקלאסית לקטנטנים, בעיבוד חדש בשילוב שירי הילדים שכולנו אוהבים. זהבה רוצה להישאר קטנה, אבל היא לא ממש מצליחה, בייחוד כשנולד לה לא מזמן אח קטן.

 

ליצן החצר
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער – ליצן החצר
לילדים 5-9
הצגת ילדים מרגשת צבעונית ומצחיקה החושפת את הילדים לעולם התיאטרון. קונץ ליצן החצר מגורש ע”י המלך מהממלכה ובמקומו מחפש המלך ליצן חדש צעיר ומוכשר.

 

אי המטמון
תיאטרון אורנה פורת – אי המטמון
לילדים 5-12
הרפתקה מותחת ומרגשת על חבורת ילדים במסע אמיץ אל האוצר האבוד

 

בגן של ביאליק
תיאטרון אורנה פורת – בגן של ביאליק
לילדים 3-7
מחזמר לילדים משיריו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. בגן הילדים ההתרגשות עצומה. הילדים גילו שהציפור שמתגוררת בעץ שבגן הטילה שלוש ביצים בקן. בעודם מנסים לחקור ולדמיין איך ייראו הגוזלים, הם מפליגים בדמיון

 

הצמיד של אופירה
לילדים 8-12
דרמה מרגשת על פי סיפור אמיתי מאת רבקה מגן. משתתפים: ניר אברשי / יפתח גפן, תמר אלקן / טל בלנקשטיין, יואב בנאי, מאיה גולדשטיין, הגר דנון, אבי איתן / כפיר קורנר

חברים על הגשר
לילדים 4-7
הצגת ילדים, זהו סיפור על שני חברים הכי טובים בעולם. במשך היום הם עוזרים זה לזה בעבודה, ובערב שותים יחד כוס תה בחצר וצוחקים.

פרצוף חמוץ
לילדים 3-5
הצגת ילדים על מלכה מאוד לא מרוצה, שכל הזמן רק מתלוננת, כועסת ורוגזת על כל דבר, ובטוחה שבממלכה האחרת, זאת שמעבר לנהר – החיים אחרים לגמרי, מספקים ומשביעי רצון.

הצגות ילדים חנוכה חנוכה בתיאטרון אורנה פורת כרטיסים מדריך הופעות ומבצעים על כרטיסים הצגות ילדים מומלצות ! חיסכון נוסף אפשר להשיג על ידי רכישת חטיפים ושתייה מבעוד מועד לפני ההצגה ובכך לחסוך . בנוסף מומלץ להוסיף לתיק האוכל פרי וירק על מנת לצייד את הילדים באוכל מזין וטעים לא פחות !