תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023 מבצעים הנחות

תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023 מבצעים הנחות 

חיי התרבות חוזרים לחיינו ויחד אתם גם מבחר הצגות בתיאטרון גשר. תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023 מבצעים הנחות. למימוש הטבות והנחות בקופת הכרטיסים – בסוף עמוד זה.

תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023 מבצעים הנחות

תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023 מבצעים הנחות

(ר)אבולוציה – מדריך להישרדות במאה ה-21 בהשראת ספרו של יובל נח הררי 

סאטירה בדיונית-עתידנית הבוחנת את האתגרים שמציבה בפנינו הקדמה. השנה היא 2040. כיצד יראו חיינו תחת שליטה של מכונות? האם נהנדס תינוקות משודרגים היפר-אינטליגנטים? האם נתחיל לשוחח עם שואבי אבק ומקררים? ומה נעשה כשהבינה המלאכותית תכיר אותנו טוב יותר מעצמנו?
הסכנות של דיקטטורה דיגיטלית ותהליך מחיקת הפרט והגדרתו העצמית, מוצגים בהומור שחור, שנון ומושחז שלוקח אותנו למסע במכונת הזמן אל עבר העתיד הקרוב. קרוב מדי.

מי כמוני תיאטרון גשר תל אביב לוח הצגות 2023

סיפור של בני נוער, שכולנו מכירים היטב – המשברים, הריבים, הקטסטרופות. הכל כרגיל, אבל בווליום גבוה יותר, כזה שהחברה מעדיפה להדחיק, להעביר אל המחלקה הסגורה. בעצם, זהו סיפור על כולנו ועל הגבול הדק בין השפיות לטירוף, בין הנורמה לנפילה, בין האושר לטרגדיה.

חומות של תקווה – על פי רב המכר מאת סטיבן קינג

מאחורי הסורגים אין גבול לאכזריות, ולמרות זאת אנדי מצליח להחזיק שם מעמד ולשרוד באמצעות תבונתו, שנינותו ואופיו השקט והחריג. הוא נאלץ להביט מחדש על החיים, ומצליח להעניק לאסירים בכלא משמעות ולחברו רד – תקווה לעתיד מעבר לכתליי בית הכלא. הסרט חומות של תקווה היה מועמד לשבעה פרסי אוסקר.

 רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים – ההצגה המיתולוגית שוב על במת גשר!

ההצגה המיתולוגית שממנה התחיל תיאטרון גשר את דרכו לפני שלושים שנה – חוזרת לבמה!. "אנחנו שחקנים, אנחנו ההיפך מאנשים. בשבילנו "להיות או לא להיות?" – זאת שאלה של קהל". רוזנקרנץ וגילדנשטרן הם שתי דמויות משנה ב-"המלט" של שייקספיר. שני חבריו הטובים של הנסיך הדני מימי הלימודים שמגיעים לארמון כדי לרגל אחריו למען המלך – ומשלמים על כך מחיר כבד.

רודף העפיפונים לוח הצגות ברחבי הארץ 

המבקרים תמימי דעים שההצגה של "גשר" היא מופת של תיאטרון ושהיא מספרת את הסיפור של חוסייני באופן הרגיש, המדויק והמהימן ביותר. אבי אזולאי, המגלם את אמיר – שמתפקד על הבמה גם כמספר וגם כגיבור הראשי – זוכה לשבחים מיוחדים.

אלף שמשות זוהרות

בעקבות ההצלחה של "רודף העפיפונים" תיאטרון גשר יציג, בבכורה ישראלית, עיבוד בימתי לספרו המרגש והמסעיר של חאלד חוסייני – "אלף שמשות זוהרות". זהו סיפור על חברות אמיצה בין שתי נשים כאשר ברקע מתרחשת הטרגדיה הגדולה של מלחמת האזרחים באפגניסטן. סיפור אהבה עוצר נשימה, שמוכיח כי בזכותה ניתן להזיז הרים ולשנות גורלות.

תיאטרון גשר כרטיסים מבצעים הנחות