תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין

תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין

בעמוד זה מוצג מדריך הצגות ארצי להצגת הילדים המצליחה תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין ומחירי מבצע סופר פרייס שניתן לרכוש כאשר מוכרז מבצע על הצגות ילדים מומלצות . נצלו מבצעים בזמן אמת ותוכלו לרכוש כרטיסים במחיר מוזל. 

מדריך הופעות ארצי כרטיסים מוזלים 

אז מה מחכה לנו בהצגה תירס חם ?  המחזה האהוב על הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים .

באמצעות הצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואוזיות תנועתית… כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה

תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין

תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין

 תירס חם- בים בם בם מיוצרי מיומנה – איילון נופר! קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואזיות תנועתית… כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה (אדרבא, לילה אחד באפריל, מיומנה וקרן פלס ועוד..)

איפה תוכלו לראות את הצגת הילדים תירס חם?

קרית מוצקין שבת, 26.06.2021 11:30 היכל התיאטרון קריית מוצקין 123 כרטיסים  75 ₪
קיבוץ גן שמואל שבת, 10.07.2021 11:30 אולם המופעים גן שמואל 103 כרטיסים

תירס חם בים בם בם כרטיסים להצגה און ליין מדריך הצגות ארצי וכרטיסים במחירי מבצע מיוחדים רכישת כרטיסים מאובטחת און ליין בקופת הכרטיסים הארצית

ההצגה תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולפי תקן ה"תו הסגול"! מתחם בדיקות קורונה יוקם מחוץ לאולם במימון המארגן לקהל לא מחוסן. יש להגיע שעה וחצי לפני המופע. הכניסה מותנית בהצגת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה במקום או תו ירוק + תעודה מזהה.

עוד הצגות ילדים מומלצות 2021 

  • תיאטרון הילדים הישראלי – העץ הנדיב
  • שעת סיפור – כובע קסמים
  • תיאטרון קליפה – כאן-גרים
  • אם פתאום אפגוש אריה
  • תיאטרון צפוניתלה – אף לנו
  • יהונתן גפן – איך שיר נולד