תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות

תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות

מכל הרגשות שיש לאדם האהבה היא העזה ביותר. יותר מעצב, הרבה יותר משמחה ורצוי שהרבה יותר מכעס. לכן כאשר אנו רוצים להביע רגש אוהב, ניתן לשלוח לאהובה או לאהבו שלנו תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות ולהגיד לו בתמונה- אני אוהב, אני אוהבת, אותך

תמונה יפה של אהבה להורדה

 

 

תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות

תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות

אני אוהבת אותך תמונה מרגשת

אני אוהבת אותך תמונה מרגשת

 

מדוע חשוב להביע אהבה בין בני זוג, מדוע כדאי לבטא אהבה?

ביטוי והפגנת אהבה הם היבטים חשובים בכל מערכת יחסים אוהבת. גם ביחסי הורים וילדים, הפגנות קבועות וביטויי אהבה הם חיוניים בהחלט לשמירה על תחושת שוויון ובטחון. בידידות, הבעת אהבה חשובה, וברומנטיקה, ביטוי הרגשות שלך כלפי בן הזוג/בת הזוג  (או בן הזוג הפוטנציאלי) הוא בדרך כלל הצעד הטוב ביותר. למה? אם אתם חשים אהבה אך לא מביעים זאת, קרוב לוודאי שבן הזוג, ההורה או אהובכם לא באמת יבינו ויבינו את עומק הרגשות שלכם כלפיהם.

למרות שאנשים רבים עשויים להרגיש בטוחים ובטוחים במערכות יחסים ללא שבחים או הפגנת אהבה ורומנטיקה, או מחוות של אהבה וחיבה,וביטויים מילוליים של מחויבות והערצה, רוב האנשים נהנים לשמוע מבני הזוג שלהם שהם אהובים, מוערכים ונראים. אם אתם חשים אהבה כלפי בני הזוג שלכם תודיעו להם בצורה מפורשת! תביעו, באופן אישי ומכבד.

הבעת אהבה עשויה להוביל לשיפור בריאות הנפש ולקשר מתמשך של אינטימיות ואמון גם לך וגם לאהובך.

אם אנחנו רוצים  לשמור על מערכת יחסים אוהבת, חשוב שנביע ונראה לאהובים שלנו כיצד אנו מרגישים כלפיהם. ויש לעשות זאת בדרך תקשורתית בדרכים שהם יבינו ויעריכו. עם קצת השקעה נוספת, נוכל להביע אהבה , לקבל אהבה בחזרה, לעשות טוב על הלב ועל הנשמה ולשמור על מערכת היחסים שלנו. כי אין בעולם טוב לנשמה כמו האהבה.

הקשיבו לשיר תחת עץ האהבה מאת נורית גלרון ויוסי בנאי. השיר הכתב, הולחן והוקלט לאלבום "ציפור הנפש", שיצא ב-1988 והוקדש לספרה רב המכר של המשוררת מיכל סנונית ובעיני זו אחת היצירות היפות ביותר שנכתבו בשפה העברית. תודה מיכל !

גלויות מקוריות תמונות אהבה להורדה מקוריות וחדשות אתר הברכות והרומנטיקה של ישראל התמונות שאתם מחפשים בנושא love רומנטיקה ברכות מקוריות תמונות של אהבה רומנטית