תמונות של שקיעה להורדה אתר הברכות

תמונות של שקיעה להורדה אתר הברכות

אין ספק שאחד מזאנר צילומי הטבע היפים בעולם הן תמונות בהן רואים שמש שוקעת על רקע הים או הרים או שקיעה מבעד לצמרות עצים. אתר התמונות הישראלי מביא לכם אוסף מדהים של תמונות של שקיעה להורדה אתר הברכות

תמונות יפות של שקיעה 

תמונת שקיעה להורדה חופשית

תמונת שקיעה להורדה חופשית

מודעות גוגלתמונות יפות של שקיעה להורדה

תמונות יפות של שקיעה להורדה

למה אנחנו אוהבים לצפות בשקיעה

שקיעה היא מראה רומנטי , מי לא חלמה לקבל הצעת נישואים לאורה של שמש שוקעת מול שפת הים הכחול במראה רומנטי כמו סרט צרפתי או איזה סרט של פליני. ככל הנראה זו החוויה האסתטית של צפייה בשקיעה יפה שמפעילה אצלנו מרכזי הנאה אולי זה קשור לתורת האש של התפתחות האדם וזה מתקשר אצלנו ליסוד חיים חם חזק בטוח וטוב.

אני באופן אישי אוהב להסתכל על שקיעות. גם לצלם אותן . אני חושב שאנשים נמשכים באופן טבעי לשמיים, כמו גם לעננים מכיוון שהם יוצרים תצורות שונות והשקיעה בגלל הצבעים, וכל ההיבט של שקיעה וזריחה יוצר מארג טבעי שזורם אל תוך הנשמה והלב .

רוב האנשים מוצאים בשקיעות וזריחת החמה  אירוע טבע מסקרן ותמיד מנסים להבין איך זה קורה, מי יצר את זה והאם גם מחר זה יקרה ? . אני חושב שרוב בני האדם אכן נהנים להסתכל על שקיעות. במיוחד כאשר השמש בצבע יפה והשמיים סגולים וורודים.

תמונות של שקיעה להורדה אתר הברכות אתר הברכות והתמונות הישראלי הורדה חינם מונות רומנטיות מקוריות וחדשות תמונות שקיעה בים המציגות שמש מרהיבה

מקומות הכי יפים בישראל לראות שקיעה 

חוף פלמחים מסוף רצועת החוף של הגן הלאומי

שמורת גן לאומי ושמורת טבע חוף גדור

חוף ים תל ברוך צפון

חוף ים בצת סמוך לנהריה