תעלומה במלון ססיל נטפליקס צפייה ישירה תרגום מובנה

תעלומה במלון ססיל נטפליקס צפייה ישירה תרגום מובנה

בלוס אנג’לס יש מלון מוזר אפוף מסתורין. אם לא שמעתם עליו עד היום אז הגיע הזמן שתצפו בסדרה החדשה של נטפליקס- תעלומה במלון ססיל נטפליקס צפייה ישירה. למעלה מ100 שנה הוא מייצר סיפורים לשעת לילה מאוחרת. הפעם הסדרה מנסה להבין לאן נעלמה אליסיה לם. לא לאמיצים בלבד! צפו בווידאו בסוף העמוד 

תעלומה במלון ססיל נטפליקס צפייה ישירה תרגום מובנה

תעלומה במלון ססיל נטפליקס צפייה ישירה תרגום מובנה

זירת הפשע או לאן לכל הרוחות נעלמה אליסיה לם ולמה זה קרה דווקא במלון ססיל

אם אליסיה לם הצעירה הייתה נעלמת סתם כך במרחבי ארצות הברית לא הייתם שומעים עליה. מן הסתם נטפליקס וג’ו ברלינגר לא היו טורחים לעשות עליה סדרה ולהבין מדוע ואיך. אבל מלון ססיל הוא משולש ברמודה האורבני. שימו שם מטבע על הרצפה ויש לכם תעלומה.

ב -19 בפברואר 2013 גופתה של אליסה לם Elisa Lam חולצה ממיכל המים של המלון במרכז העיר לוס אנג’לס. הכי רחוק מהזוהר של הלייקרס. כל זה קרה שלושה שבועות לאחר שדווח כי הצעירה הקנדית בת ה21 נעדרת.

אליסיה, בתם של מהגרים מהונג קונג, וסטודנטית מאוניברסיטת קולומביה הבריטית בוונקובר שבקנדה, לאם נסעה לבדה בטיול לאורך החוף המערבי של אמריקה. לא משהו שאינו שגרתי. או איזה יעד מרוחק בקצה השני של הגלובוס.

מה קרה לאליסיה לם בלוס אנג’לס ומה פתרון התעלומה

אלא מה, במלון ססיל כל אירוע הוא תעלומה בפני עצמה. שום דבר שם לא יכול להחתם במסמך משפטי לאקוני. כעת ג’ו ברלינגר, מי שביים את “ג’פרי אפשטיין: עושר מחריד” ואת “שיחות עם רוצח: הקַלָטות של טד באנדי” מוציא הפרשייה מחוג יודעי הסוד ומנסה לפצח את התעלומה – מה קרה לאליסה לם.

מה התעלומה המוזרה של נטפליקס 

אליסיה לם לא רק שנעלמה במקום מועד לפורענות, היא נעלמה במלון בו נלכדה בסצנה הזויה במצלמות האבטחה של המלון.

כאילו מדגמנת סצנות פוסט מודרניסטיות לווידאו ארט. האיכות של מצלמות שנות התשעים אפילו תורמות לאוטנטיקציה של הסרטון המוזר. רוצים לראות? צפו בעצמכם- צפייה ישירה חינם תעלומה במלון ססיל נטפליקס את הסוף עם הספוילר לפתרון התעלומה תוכלו לראות כאן. elisa lam video original


הכי נצפים בנטפליקס ישראל המלצות סדרות וסרטים