תעלומות בלתי פתורות עונה 2 לצפייה ישירה נטפליקס ישראל

תעלומות בלתי פתורות עונה 2 לצפייה ישירה נטפליקס ישראל

אז מה עושים שיש לך ביד סדרה מצליחה במיוחד, בלי שתשקיע את ההון תועפות בסרט כמו האירי לצפייה ישירה? מצלמים במהירות שיא עונה חדשה! זה מה שעושה נטפליקס עם תעלומות בלתי פתורות עונה 2 לצפייה ישירה נטפליקס ישראל. הבעיה היחידה- 6 פרקים בלבד לעונה השנייה אבל כל אחד מהם יהלום אמיתי

תעלומות בלתי פתורות לצפייה ישירה עונה 2

תעלומות בלתי פתורות לצפייה ישירה עונה 2

 

רשימת פרקים תעלומות בלתי פתורות בנטפליקס 

שימו לב ואל תבלבלו מדובר בסדרת פשע אמריקאית, על אף שחלק מהפרקים מתרחשים באירופה. סוף כל סוף נטפליקס הוא מוצר גלוגבלי ומכיוון שכך הוא מכוון אל המכנה המשותף הרחב ביותר. מצד שני ביוטיוב גדוש בסדרות כמו fbi files שזוכות במליוני צפיות בכל העולם ושם כל תעלומה נפתרת והאיש הרע בא על עונשו.

  • רצח המקושר מוושטינגון
  • מוות באוסלו
  • הנמלט מאדף הנידונים למוות
  • רוחות הרפאים מהצונאמי
  • האישה באגם
  • ילדים חטופים

תעלומות בלתי פתורות בישראל

גם בישראל יש מספר לא מבוטל של תעלומות רצח בלתי פתורות ואם לשפוט את מה שנחשף מעת לעת על עבודת המשטרה, אולי גם אלו שפתורות מצריכות מבט שני או משפט חוזר.

רצח נאוה אלימלך

לפני כשנתיים התגלו פרטים חדש בפרשה אולם פענוח מלא מצד משטרת ישראל טרם קבלנו. יש סרט רשת מעולה של אורלי וגיא בנושא, אבל מזור ללב השבור של המשפחה- אין.

הרצח בברנוער

תתעלמו מכל מה שאתם חושבים. במדינה מתוקנת זה לא היה קורה. בטח שגם לא הפאשלה המשטרתית הגדולה ביותר בתולדות המדינה. צמרת המשטרה התייצבה לבשר על פענוח הפרשה. כאשר החשוד והנאשם קבל מהמדינה פיצוי של מיליוני שקלים חלקם כבר היו בפנסיה שמנה על חשבון המדינה. בושה וחרפה. אגב זה נושא מעולה לסרט ישראלי בנטפליקס.

אוצרות שלא נמצאו בישראל

אוצרות מגילת הנחושת במדבר יהודה האם יסודות האמונה יתערערו בעקבות תגליות מיסטיות

האוצר זהב טורקי מתחת למימי הכנרת הרבה זהב הרבה מסתורין ועדיין בישראל לא עשו מאמץ אמתי לאתר אותו

סדרות מומלצות נטפליקס ישראל! סיקור מלא המלצות ביקורת סרטים חדשים לצפייה ישירה!