טיולים לכל המשפחה

 טיולים לכל המשפחה פסח אביב 2022

עם ישראל אוהב לטייל ! אז הנה כמה מסלולים מומלצים לשנת 2022. מסלולים נעימים בחיק הטבע וכמובן טיולים כיפים בערים היפות של ברחבי ישראל. ההמלצות שלי – טיולים לכל המשפחה פסח אביב 2022.

 טיולים לכל המשפחה פסח אביב 2022

טיולים לכל המשפחה פסח אביב 2022

אז במיוחד למי שמחפש אטרקציות לשבת או טיול לשבת בצפון של חצי יום עד יום טיול לשבת בדרום והכי פופולארי כעת טיול לשבת בבוקר בשפלה או טיול לשבת לזוג רומנטיקנים מבין הגולשים אז הנה אספנו עבורכם כמה טיולים עם ילדים או לבד .

מה עושים בשבת ? טיולים לכל המשפחה פסח אביב 2022

כל הטיולים אינם כרוכים בתשלום אז קחו לכם מצב רוח טוב בקבוק מים קצת צידה לדרך וחיוך גדול ! אז מוזמנים לספר לנו על אילו מסלולי טיול הייתם רוצים שנוסיף באתר ואנו כמובן נשמח להוסיף אטרקציות נוספות לכולם ! לנסוע בזהירות בדרכים ולחזור הביתה בשלום.

 

יפו כלת הים סיור משפחתי בשבת וימי חול טיולים לכל המשפחה

לא צריך להוסיף הרבה על טיול ליפו בשבת. העיר המכונה כלת הים מחכה לכם בכל מזג אוויר עם סמטאות ציוריות ולחופה נמל עתיק שנפוליאון הגדול צעד בו , כיכר השעון , טיילת עד תל אביב לאורך הים ואת גן הפסגה בו נושב אוויר פסגות . בימי שבת יש שוק קטן עם אוכל טוב והכי כיף אבולפיה ופיתה עם מלבי קר . חניה בשפע ברחבי יפו העתיקה. אין כמו בלילות , אבל גם בימי שבת טיול ליפו הוא אופציה רומנטית עם או טיול נפלא עם ילדים לפחות פעמיים בשנה

 

שבת העיר העתיקה בירושלים

ירושלים של זהב ריחות וטעמים. מומלצת לטיול של שבת בעיר העתיקה. ניתן להחנות בסמוך לחניון ממילא , להשאיר את הרכב בראש שקט ולצאת לטיול בזמן דרך שער יפו ומשם לבתי הקפה והחומוסיות עד הכותל דרך הרובע היהודי ובית הכנסת החורבה ולרדת לכותל ישירות לרחבת הגבנים ( יצרני הגבינה בפעלו כאן בעבר ) בואך שער שכם. טיולים לשבת נעימה בסתיו המלצות על שלושה טיולי סתיו לשבת טיול בשבת עם ילדים או טיול זוגי ורומנטי לזוג בימי שבת מתאים כמעט לכל מזג אוויר כניסה חינם

במרכז עם הילדים טיול בפארק הירקון 

מאחורי קניון איילון ברמת מסתתרת לה פינת טבע שבימי הקיץ מוכרת לכל חובב הופעות גדולות ומארחת את מיטב מופעי המוסיקה מהעולם . כאשר יוצאים לאחר ההופעה בחזרה לעיר נתקלים בלא מעט שכיות חמדה ופינות נוף מקומי , אומרים לעצמנו שנחזור לשם לטייל …ו…… הגיע זמן טיול בפארק הירקון ! 

כל המשפחה מטייל במרכז בכיף ובחיק הטבע 

ניתן להחנות את הרכב בחניה ליד קניון רמת גן ולצאת לסיור בפארק הירקון תל אביב בואכה 7 טחנות. 

מהחניה נחצה את הכביש על גשר עץ לכיוון פארק הירקון. ניתן ללכת בהליכה מדודה ונעימה בין פנינות טבע בפארק הירקון, לחצות גשרי מים שידעו ימים יותר טובים ובין הירוק לשבילי האבן.

נצפה באמות המים שבעבר הפעילו שבע טחנות קמח והשם מרמז על עוצמת המים ששפעה בנחל הירקון. משך הטיול בין שעה לשעתיים תלוי בקצב ההליכה ובמידת ההנאה ואם תרצו זהו גם טיול רומנטי לזוג כמעט בכל מזג אוויר . בימי שבת נמליץ על הסיור העצמי , שאינו כרוך בתשלום כטיול של חצי יום לכל המשפחה במרכז הארץ , ללא תשלום  , חניה חינם 

 

בכל מזג אוויר טיול לשמורת עיינות צוקים

חצי שעה נסיעה מירושלים חבויה לה שמורת עיינות צוקים על שפת ים המלח והמתייבש לאיטו. אי של ירוק בלב מדבר ושמורה חבויה שניתן להגיע אליה במסגרת הסיור המודרך.

הסיור עם המדריך כלול במחיר הכניסה לשמורה. אוהבי הבריכות יוכלו לטבול  בבריכות רחצה ושכשוך של מי המעיינות המקומיים.

אפשר להגיע למנגל או ארוחת פיקניק . בצומת אלמוג אפשר לקחת סיבוב על גמל ולבצע קניות בסופר מרקט המקומי . נופי בראשית על רקע מערות קומראן בדרך ואפשרות ללינה כפרית