כמה מזונות צריך לשלם שאלות ותשובות

כמה מזונות צריך לשלם שאלות ותשובות

תשלום דמי מזונות מותיר את האב הגרוש עם חור בלב קב הפרידה מהילדים אלא גם עם חור בכיס ולרוב הגברים הגרושים הוא מותיר התמודדות חודשית קבועה וצורך לייצר הכנסה קבועה לתשלום דמי המזונות שלעיתים אינם בפרופורציה ליכולת הכנסתם. בעמוד זה עונים מומחי אתר WESAVE על שאלות נפוצות בסיס נושא כמה מזונות צריך לשלם.

שירות עורכי דין בנושא כמה מזונות צריך לשלם . ליווי גברים ונשים בנושא מזונות חילוקי דעות בנושא תשלומים להורים גרושים וליווי משפטי בנושאי מזונות ותשלומי מדור השאירו פרטים בתיבת הקשר בעמוד זה אתר wesave מידע אובייקטיבי בנושא מזונות תשלומי מזונות וגירושים .

כמה מזונות צריך לשלם שאלות ותשובות

כמה מזונות צריך לשלם שאלות ותשובות unsplash

 

עד איזה גיל משלמים מזונות

 

אין חוק קבוע לתשלום דמי מזונות אך למזלם של האבות המשלמים דמי מזונות סיום גיל השתלום מעוגן בהלכות פסוקות של בתי משפט.

מזונות משלמים עד גיל 18 של כל ילד לאחר מכן , בכפוף לאישור בית משפט לענייני משפחה , עד 1/3 לכל ילד לצורכי קיום בזמן הצבא ,מזונות לילד לומד וכו.  בפרשת נגר בית המשפט השוה את מעמד תלמידי יג יד , ילדים להורים גרושים , למעד של חיילים ופסק שכשם שמשולמים מזונות בשיעור נמוך עבור חייל כך תלמיד יד יד זכאי לדמי מזונות נמוכים ןאין להפסיק לגמרי את תשלום דמי המזונות

 

בפרשת נגר החיל בית המשפט את החזקה העובדתית כי ילד בגיר תלוי בהוריו כשם שחייל תלוי בהוריו עד לסיום שירותו הצבאי, ומסכם את ההלכה בדברים אלו: "..

הפחתת מזונות עקב נישואין

לא מקובל לפבקש הפחתת מזונות ילדים בשל נישואים שניים של בת הזוג. ישנם עורכי דין לענייני מזונות שאף יטענו שגובה הפחתה אינה שווה את מחיר ניהול התביעה. במקרים בהם מצטרף למגורי הילדים בן זוג של האמא , והאב נושא בעלות המדור או שמדובר בדירה משותפת שהאם והילדים נשארו לגור בה הריי בהחלט יש מקום לנהל משא ומתן על עלות המגורים של בן הזוג החדש. אין ארוחות חינם .

חישוב דמי מזונות

חישוב דמי המזונות הם פונקציה של פרמטרים רבים שאחד העקרונות שלהם הוא שמירה גם על איכות ורמת חייו של הגבר שהוא ברוב המקרים ההורה המשלם דמי מזונות. הפרמטרים המשפיעים על חישוב מזונות :
יחס הכנסות בי ההורים המתגרשים
איכות החיים שיש לילדים לפני הגירושים
עלות אחזקת ילדים לפני עלות מגורים
השתתפות בהוצאות משתנות וצרכים מיוחדים

תגובות ושאלות יתקבלו בברכה. לשאלות ותשובות בנושא תשלומי מזונות ושירות משפטי מעורכי דין השאירו הודעה באתר

Contact Form:
* indicates required field