ביג פוט

ביג פוט BIG FOOT

wesave   בלוג תרבות מדע ועניין 

הוא מיסתורי , הוא גדול , הוא מסקרן , הוא מפחיד , הוא מצחיק , הוא אגדה אבל לא בטוח שהוא בכלל קיים או שרק דמיון מפותח , אגדות עם ורצון עז של בני אדם לגלות מה שלא באמת קיים העצימו את אגדת ביג פוט החו האדם קוף בכל טביעת הרגל הגדולה שנראה כמו גורילה דמויית אדם.

אז מהיכן הכל התחיל ? לטיבטים יש את איש השלג , היטי , שלאורך שנים שלט בפסגת הפחד של ילדי טיבט. אן לא תגמור את כל האורז יבוא איש השלג ויאכל אותך , או את האורז.
אבל ביג פוט הכי מפורסם הוא ללא ספק זה מאמריקה.

ההיסטוריה של ההיסטריה

הכל התחיל בבדיחה , ככל הנראה , של אדם בשם בוב גימלין שצלם את ביג פוט ביער סמוך לעיירת מגוריו. הרבה לפני שהואטס אפ היה מעביר את הסרטון למאות מליוני צופים , הפך סרטון ביג פוט של גימלין לסרון ויראלי שחלנו עוד זכינו לראות על מסכי שחור לבן .

אמין או לא , גימלין יצא ב 2016 בהצהרה לפיה הצילום הרס לו את החיים בעוד מספר אנשים אחרים מוכנים להשבע על כוס בירה שהיו שותפים שלו למתיחה גם הסכסוכים העסקיים עם שותפו לצילום לא הוסיפו ואילו את ביג פוט שאף אחד לא ממש החליך איתו איזו מחווה או הבעת פנים ממשיכים לרדוף בכל הכח.

ייצור אגדי קיים או או לא   ?  

מאמינים בביג פוט או לא , לפעמים האגדות יותר קסומות מכל מציאות והאגדות המודרניות אשר שוזרות מעט קסם לתוך החיים הכל כך דיגיטליים שלנו מכניסות חיוך עניים ומיסתורין כזה נעים שאנחנו ממש לא כועסים שביג פוט לא וגם לא מטלפן

נא להשאיר פרטים ברורים ומדויקים שירות מקצועי מענה מהיר

ביג פוט סקירת סרטון ומופע הייצור האגדי ביג פוט כלהחדשות החמות על ביג פוט . מהיכן התחילה ההיסטוריה ובדיקה מעממיקה האם במת ביג פוט קיים במציאות או בדמיון