להקת איזולירבנד

להקת איזולירבנד

 

סיפורה של להקה שהייתה באמת המוסיקה של WESAVE

הולך למלו מלו מלודי שלי . אלו לא מלחינים , לא כותבים ולא שרים שירים כמו להקת איזולירבנד. גם המתירנות של ימנו לא תדע להכיל שיר שובב כל כך על מציץ מהגג ואת עמי פרנקל עם המטרייה מציץ לשיר מבעד לקול הבס האינסופי שלו . יש לי יופי של כתבה על יופי של להקה . להקת איזולירבנד מוסיקה שהייתה באמת. 

להקת איזולירבנד המשעשעת בקליפ ל”חג על הגג” מאלבומם היחיד משנת 1983. צולם במסגרת רצועת הקליפים של זהו זה. “מילים: לאה לופנפלד; לחן: רוני וייס”

היו שם החברה הטובים של סצנת הפופ ( סצנה עאלק ….) של תחילת שנות השמונים. רוני וייס, מוטי דיכנה, עמי פרנקל ריקי מנור ואת שרי סרי , אז שרית ברוך , שלא רק שהיו יפות אלו גם נתנו בקולן . הרמוניית הקולות הייתה מושלמת , הלחנים קלילים והקליפים של להקת איזולירבנד היו סרטונים לצון שגם מרחק הזמן לא מצליח להכהות את הרוח הטובה ששורה עליהן.
איזולירבנד נחר וגם ישן תקליט

תקליט אחד להקת איזולירבנד הוציאה שנשא את השם – ישן וגם נחר וברוח השטות על טיפת התקליט התנוססו חברי הלקה עם מחווה לביטלס חוצים את abbey road , טוב לא ממש בלונדון אלא ברחוב ריינס של תל אביב . אבל מה זה משנה הלהקה שרדה כשנתיים בטרם התפרקה אבל שני שני שירים נשארו ממנה והם הרבה מעבר לקוריוז

אל תצפו ( אבל מותר לפנזט) על איחוד איזולירבנד , ב 2010 הלך עמי לעולמו בטורנטו לאחר התקף לב . הוא היה הערך המוסף של הלהקה וקולו העמוק נשמע במעברים מוסיקלים ופזמונים . בקליפים תמיד היה קיק סייד או תפקיד משעשע .

מה נשאר  ? בעיקר שני שירים על זמניים וזיכרונות מוסיקליים כייפים ! נהננו