פתרון חלומות באמצעות פירוש חלומות

פתרון חלומות פתרון פירוש חלומות
שיטות פירוש חלומות

פתרון חלומות פתרון פירוש חלומות אתר wesave מציע שירות פתרון חלומות ושיחה עם מיסטיקן מומחה בפתרון חלומות. אתם מוזמנים להשאיר פרטים בסוף הכתבה בתיבת הקשר שלנו ותקבלו ייעוץ אישי בפתרון חלומות.

  Image courtesy of surasakiStock at FreeDigitalPhotos.net

פתרון חלומות בגישה מודרנית

אנשים חולמים חלומות במגוון נושאים . חשוב לדעת שהחלום הוא בראש ובראשונה פעולה של המוח שלנו בעת השינה הוא חושב במצב נוירופיזיולוגי אחר - ולכן סביר להניח שהוא יפתור כמה בעיות שעליהן התעוררו מוחותינו המתעוררים.

מצב נוירופיזיולוגי זה מאופיין בפעילות גבוהה באזורי המוח הקשורים לתמונות, ולכן בעיות המחייבות הדמיה חיונית נוטות יותר לקבל עזרה מחלימה. פתרון חלומות  מאפשר להסביר את החלום ולסייע ביצירתיות ובפתרון בעיות.

פתרון חלומות לפי הקבלה

חכמת הקבלה מבוססת על מידע שנצבר לאורך השנים על ידי יחידי סגולה שלמדו את רזי הקבלה ואת העקרונות , הסמלים והדימויים שמופיעים בחלומות שלנו לפרשנות אישית וקוסמית. פתרון זה יש לבצע רק מול איש קבלה מעשית

פתרון חלומות לפי א ב

בשיטה זו מוצגת פרשנות לחום לפי מוטיב מרכזי שמופיע בו . למשל אם המוטיב המרכזי בחלום היה עושר אז פתרון החלום ייסוב סביב נושא החתירה לרווחה כלכלית . בפתרון חלומות לפי הקבלה יכול להצביע על רווחה כלכלית הוכלת ומתקרבת או שאיפה מתמדת של החולם לרווחה כלכלית.

נחש בחלום  - חלום מאד נפוץ שבמרכזו נחש. בעל חיים זוחל שמאז ומתמיד סימל סלידה ואלמנט מרושע .  הריגת נחש בחלו מסמלת לרוב סיום ידידות או בוגד שעתיד לבגוד בך , גבר שיבגוד באשה או חבר שייפרד מאיתנו ויסיים את מערכת היחסים

מדוע חשוב לפתור חלומות 

שאלות פתוחות שמטרידות את הנפש הן בגדר בעיה שיש לפתור ולהקל על הנפש . הקלה על הנפש והארת הדרך בחיי היום יום ובאירועים גדולים בחיים יכולים לתרום לאיכות החיים ולהשגת מטרות בחיים.  פתרון חלומות בצורה נכונה ואיכותית הם מפתח לשימוש בחלומות ככלי לשיפור החיים שלנו

שלחו לנו את החלום שלכם ואנו נחזור אליכם עם הצעת פתרון חלום על ידי יועץ מומחה לחלומות
טופס צור קשר
* indicates required field

פתרון חלומות שיטות לפתרון חלומות על ידי צוות מומחים לפתרון חלומות . מה גורם לנו חלום וכיצד ניתן לבצע פירוש חלום על פי חוכמת הקבלה וגם פתרון חלומות לפי א ב

פתרון חלומות בעת החדשה 

במשך השנים מייחסת הפסיכולוגיה המודרנית חשיבות לרבה לפתרון של חלומות . חוקרים רבים מתייחסים לחלומות כבבואה של הנפש ומראה להתבונן אל עומקן של מחשבות פחדים ותקוות של אנשים . 

חשוב לזכור בהקשר של חיבור בין חלומות לפסיכולוגיה שבעבר פרויד ויונג ניסו ליצור מערכת כללים לפענוח חלומות בודדים על מנת להשתמש בהם כדי לפענח את חלומותיהם באופן כללי . אך הטכניקות שלהם לא הוכחו באמצעות בדיקה מדעית קפדנית. בנוסף לכך, שני אנליסטים שונים המשתמשים בדיוק באותם כללי פרשנות פרוידיאניים או יונגיאניים יגיעו כמעט תמיד לפרשנויות שונות באופן דרמטי לכל חלום נתון. ובכך מדגישים את השרירותיות של שיטות לפענוח חלומות עצמן.

פירוש חלומות הגישה המדעית למול הגישה המסורתית 

בעוד הגישה המסורתית לפירוש חלומות מציעה פרשנות לדימויים , משמעות לחפצים ובעלי חיים שונים בחלום , בהתחשב בסיטואציה אישית וסטטוס בחיים , הריי שהגישה המדעית מנסה לפתור חלומות באמצעות כלים של  פסיכואנליזה, מדע הפסיכולוגיה וכלים ממדעי המוח.

בין היתר קיימת גישה הקובעת כי חלומות משקפים חוויות של חיים מתעוררים. גישה זו  נתמכת על ידי מחקרים המחקרים את חלומותיהם של מטופלים הפרעות שינה ולא רק .  הסימפטומים והבעיות היומיומיים שלהם משתקפים בחלומותיהם. לחלומות יש גם השפעה על החיים בזמן הערות ובמהלך היום .