ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט קבלת הטבה בכרטיס אשראי ויזה כאל לבתי קולנוע באמצעות קוד הטבה לצפייה בסרטים יס פלנט הנחיות לקבלת ההטבה תחת הכותרת החופש לבלות באתר ויזה כאל 

עדכון מהרשת ינואר 2019 : ישראכרט הפסיקה את מבצע 1+1 על כרטיסי קולנוע ביס פלאנט ורב חן

ויזה כאל 1+1

ויזה כאל 1+1

1+1 כרטיס קולנוע שווי ההטבה ויזה כאל 1+1

ברוב כרטיסי האשראי קבלת ההטבה לכרטיס קולנוע 1+1 מותנית במינימום רכישות באמצעות הכרטיס .  באתר ההטבות של ויזה כאל נרשם שהטבת 1+1 מתנה ברכישת כרטיסים לסרט מותנה ברכישות חדשות של 1000 ₪ בחודש הקלנדרי שקדם למימוש ההטבה בהנחה שעלות כרטיס קולנוע היא כ 40 ש"ח הריי שיש לנו כאן הטבה פטורה ממס בשווי 40 ש"ח ! בהחלט הטבה ראויה לציון וראויה לשימוש תדיר המוזילה את עלות הבילויים !

לאומי קארד הוט סינמה 1+1 ( לשעבר גלובוס ) 

הוט סינמה  היא רשת חדשה שקמה על רשת גלובוס מקס לשעבר. גם למועדון ההטבות של לאומי קארד קוראים מקס , זוכרים מהפרסומות של יובל סגל וקרן מור ?  . ההטבה בקולנוע 1+1 1+1 ב-40 ₪ בכל סניפי הרשת כולל סופ"ש וחג תמורת פינוק. אחלה הטבה וחיסכון של 40 שקלים ויותר בחודש זה פשוט מעולה ! אנחנו מפרגנים וממליצים.

קבלת הטבה ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט ויזה ומסטרקארד

15/02/2018 מחזיקי כרטיס אשראי ויזה או מחזיקי כרטיס אשראי מאסטר קארד זכרים לקבלת כרטיס קולנוע  1+1 מתנה ברכישת כרטיסים לסרט להלן אופן קבלת ההטבה 

  1. בסינמה סיטי 1+1  בהזמנה ישירה דרך אתר הסינמה סיטי/ קופות הקולנוע
  2. לקוחות Diners Club  זכאים  ל1+1 סרטים בקולנוע יס פלאנט ורב חן בהזמנת קוד דרך אתר Diners Club

התנאים המלאים באתר ויזה כאל , אתר ההטבות של כרטיסי האשראי . מומלץ להתעדכן באתר ההטבות של ויזה כאל . הטבות 1+1  בכרטיס אשראי הם דרך מצוינת להוזיל עלות בילוי עם ילדים בשבת ולחסוך מאות שקלים בחודש. 

מצאתם טעות דווחו לנו ונפעל תקנה בהקדם – ניתן לפנות באמצעות עמוד צור קשר 

בתי הקולנוע הגדולים של ישראל !

סינמה סיטי
גלובוס מקס הוט סינמה
יס פלנט
רב חן
הוט סינמה

סרטים חדשים מומלצים בקולנוע 2022 כרטיס שני מתנה

עולם היורה: עולם חדש . זהו עולם חדש: ארבע שנים אחרי שהאי שלהם הושמד בהתפרצות הר געש, הדינוזאורים חיים כעת לצד בני האדם ומתרבים במהרה ברחבי הגלובוס. האיזון השברירי הזה עומד למבחן: האם בני האדם יישארו אדוני הפלאנטה או שיאלצו לחלוק את הכוכב עם היצורים האימתניים ביותר שידע כדור הארץ. מי משחק בסרט החדש ? כריס פראט, סם ניל, ג'ף גולדבלום, לורה דרן.

אהבה בשחקים מאווריק – לאחר יותר משלושים שנות שירות כאחד הטייסים הבכירים בחיל הים האמריקאי, פיט "מאווריק" מיטשל. נמצא במקומו הטבעי; פורץ גבולות כטייס ניסוי אמיץ ומתחמק מקידום בדרגה שיקרקע אותו. כאשר הוא מוצא את עצמו מאמן משלוח של בוגרי בית הספר לטיסה לקראת משימה שכמותה טרם נראתה.
צפו בווידאו עם תרגום עברית יום הSין של האנושות מגיע בפארק היורה 2022. יוצאים לצפות בקולנוע? וודאו שיש לכם הטבה כרטסי שני לסרט מתנה. הפרק השלישי והאחרון בסדרת עולם היורה. עם כריס פראט לצד כוכבי טרילוגיית פארק היורה המקורי

חיים במנוסה עם שון פן שביים וגם משחק עם דילון פן סרט חדש 2022

חיים במנוסה Flag Day מספר על הילדה, ג'ניפר ווגל שהרגישה שאביה הכריזמטי גרם לחיים להראות כמו הרפתקה בלתי נגמרת מלאה בכיף, אהבה, מוזיקה וטיולים. היום, כשהיא אישה צעירה, היא תצטרך להסתכל על תקופה ההרפתקאות של ילדותה בעיניים מפוכחות, ולהשלים עם היותה בתו של זייפן שבילה את רוב חייה כפושע נמלט.

חופש גדול 2022 סרטים חדשים ומומלצים

לונאנה יש יאק בכתה
עולה לראש סרט ישראלי חדש 2022
ארנגול ושודדי האוצר האבוד
אף פעם לא מאוחר
Click here to visit "עת למות" movie page
עת למות
ברייקדאנס – שוברים ת׳רשת
ברזיל אהובת
מאסטר-שף צ'נג

 

 

 

הספירה לאחור
משחק השנאה
חתונה בהפתעה
מוות על הנילוס
ספיידרמן: אין דרך הביתה