ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט קבלת הטבה בכרטיס אשראי ויזה כאל לבתי קולנוע באמצעות קוד הטבה לצפייה בסרטים יס פלנט הנחיות לקבלת ההטבה תחת הכותרת החופש לבלות באתר ויזה כאל 

עדכון מהרשת ינואר 2019 : ישראכרט הפסיקה את מבצע 1+1 על כרטיסי קולנוע ביס פלאנט ורב חן

Image courtesy of digitalart at FreeDigitalPhotos.netImage courtesy of digitalart at FreeDigitalPhotos.net

1+1 כרטיס קולנוע שווי ההטבה  

ברוב כרטיסי האשראי קבלת ההטבה לכרטיס קולנוע 1+1 מותנית במינימום רכישות באמצעות הכרטיס . בתאריך 15/02/2018 באתר ההטבות של ויזה כאל נרשם שהטבת 1+1 מתנה ברכישת כרטיסים לסרט מותנה ברכישות חדשות של 1000 ₪ בחודש הקלנדרי שקדם למימוש ההטבה בהנחה שעלות כרטיס קולנוע היא כ 40 ש”ח הריי שיש לנו כאן הטבה פטורה ממס בשווי 40 ש”ח ! בהחלט הטבה ראויה לציון וראויה לשימוש תדיר המוזילה את עלות הבילויים !

לאומי קארד הוט סינמה 1+1 ( לשעבר גלובוס ) 

הוט סינמה  היא רשת חדשה שקמה על רשת גלובוס מקס לשעבר. גם למועדון ההטבות של לאומי קארד קוראים מקס , זוכרים מהפרסומות של יובל סגל וקרן מור ?  . ההטבה בקולנוע 1+1 1+1 ב-40 ₪ בכל סניפי הרשת כולל סופ”ש וחג תמורת פינוק. אחלה הטבה וחיסכון של 40 שקלים ויותר בחודש זה פשוט מעולה ! אנחנו מפרגנים וממליצים . 

קבלת הטבה ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלנט ויזה ומסטרקארד

15/02/2018 מחזיקי כרטיס אשראי ויזה או מחזיקי כרטיס אשראי מאסטר קארד זכרים לקבלת כרטיס קולנוע  1+1 מתנה ברכישת כרטיסים לסרט להלן אופן קבלת ההטבה 

  1. בסינמה סיטי 1+1  בהזמנה ישירה דרך אתר הסינמה סיטי/ קופות הקולנוע
  2. לקוחות Diners Club  זכאים  ל1+1 סרטים בקולנוע יס פלאנט ורב חן בהזמנת קוד דרך אתר Diners Club

התנאים המלאים באתר ויזה כאל , אתר ההטבות של כרטיסי האשראי . מומלץ להתעדכן באתר ההטבות של ויזה כאל . הטבות 1+1  בכרטיס אשראי הם דרך מצוינת להוזיל עלות בילוי עם ילדים בשבת ולחסוך מאות שקלים בחודש. 

מצאתם טעות דווחו לנו ונפעל תקנה בהקדם – ניתן לפנות באמצעות עמוד צור קשר 

בתי הקולנוע הגדולים של ישראל !

סינמה סיטי

גלובוס מקס הוט סינמה

יס פלנט

רב חן

הוט סינמה