נפתרה תעלומת אוק איילנד

נפתרה תעלומת אוק איילנד אוצר האי המקולל

עוד מוקדם לכתוב את הכותרת המרגשת הזו. אך פתיחת עונה השישית מרמזת שאנו קרובים יותר מאי פעם לכתוב על oak island mystery finally solved או במילים אחרות נפתרה תעלומת אוק איילנד אוצר האי המקולל

נפתרה תעלומת אוק איילנד

נפתרה תעלומת אוק איילנד צילום מסך יוטיוב 

תעלומת בור הכסף באי האלונים

לקראת העונה השביעית שתעלה בערות ההיסטוריה צפייה ישירה בתאריך 05/11/2019 לפני חודש הקניות באינטרנט ורגע לאחר כניסת אמזון בעברית לישראל 

השם מטעה מאד ! מדובר בבור שמיקומו המדויק אינו ידוע . בסוף העונה שעברה הציגו האחים lagina אתר קידוח כמה מטרים מהמקום בו הם עצמם חיפשו את בור הכסף.

אף אחד עדיין לא הוציא אגורה שחוקה מבור הכסף. כל מזרקה ברומא מייצרת יותר כסף ממנו ועדיין הוא בור הכסף המיסתורי ביותר בעולם .

מגלים את ההיסטוריה חופרים את גבעת בור הכסף

בעונה השישית של אוצר האי המקולל הכל הולך להשתנות. אמנם הזהב ב The Curse of Oak Island S06E02 Gold Rush התגלה בחלקת אדמה רחוקה בעומק של כעשרים סנטימטר בלבד אך כעת ההיסטוריה נחשפת.

מקלפים את בור הכסף

למה אנו אופטימיים האופטימיות שפתרון חידת oak island mystery קרוב מאי פעם נובע ממהלך דרסטי שנרקם על האי.

תעלומת האי אוק

לפי התכנית האחים לגינה עומדים לקלף את הגבעה עליה שוכן money pit . לפי התכנית והאותות הסיסמולוגים אנו צפויים לגלות ולגלות מה מתחבא על הגבעה הצופה למפרץ סמית.

המהלך שילווה את העונה הקרובה , במקביל לחיפושים נוספים על האי , יחשוף את הגבעה ולא יותר מקום לתעלומה. שכבה אחר שכבה אמורים להתגלות הסודות של האי ואני כבר חסר סבלנות .

האחים מרטי וריק לגינה עומדים בפני מהלך שעלול לשנות את פני ההיסטוריה. 

אוצר האי המקולל עונה 6 עונת הזהב של הסדרה 

נפתרה תעלומת אוק איילנד סיקור מלא של עונה 6 צפייה ישירה אוצר האי המקולל ההתפחות שחותרת לקראת פתרון תעלומת בור הכסף וממצא הזהב על האי. 

בפרק השני אנו מתבשרים כי התגלית בפרק הראשון היא תגלית זהב . תגלית ראשונה של המתכת היקרה על האי המקולל ! אז למה שאנחנו לא נהיה אופטימיים אולי גם האוצר כבר רוצה להתגלות .

אוצר האי המקולל עונה 7 פרק 11

אוצר האי המקולל משודרת בערוץ ההיסטוריה. העונה השישית היא בסימן תגליות זהב ובבחינת עונה של להיות או לחדול בחיפוש אחר האוצר שאולי קיים על האי לחופי נובה סקוטיה והוא ללא ספק אחד מ 10 האוצרות האבודים הגדולים בהיסטוריה .